.

.

AMT 1:25 Скала 1963 Chevy Corvette Модел на Автомобил (AMT861)

AMT 1:25 Скала 1963 Chevy Corvette Модел на Автомобил (AMT861)

DEN 1665.60
Залиха

Точни Скала Модел Комплет.Детални Сликовно Инструкции Се Вклучени.Сите Потребни Decals и Трансфери се Обезбедени.Ќе Бараат Бои, Лепак и Моделирање Tools да се Заврши.Многу детални пластични моделирани во бело - Бара собранието - боја и лепак НЕ се вклучени.Одговара тип : Возило се Специфични.Ова е 1/25 Скала 1963 Chevy Corvette Пластични Модел Комплет од AMT.Погоден за Возраст од 12 & Постари.КАРАКТЕРИСТИКИ : Многу детални пластични делови се моделирани во бела 3-во-1 формат со делови за парк, сопствени или влечете верзии на Пред-lettered влечете slicks Повеќе мотор доза options Јасно црвено taillights Акции & сопствени тркала Ретро повлечете трки панел decals Гроздобер "Улица Прачки Серија" пакување Waterslide decals што може да се Види инструкции ЌЕ ДОБИЕТЕ : Една пластична модел БАРАЊА : Собранието Хоби нож (RMXR6909) Цемент за пластика (TESR3512) Sprue секачи (HCAR0630) Боја (Рамни Црни, Челик, Црна, Полу-Сјајна Црна, Алуминиум.

R

Избор на клиент