.

.

Pepe Фармерки Лондон го Слават за Неа 2pc Set - EDP 80ml + Лосион за Тело 80ml

Pepe Фармерки Лондон го Слават за Неа 2pc Set - EDP 80ml + Лосион за Тело 80ml

DEN 1199.76
Залиха

Две парче подарок сет.EDP 80ml.Лосион за тело 80ml.Шишето во форма на коктел чаша.весели комбинација на пуканки, црн пипер и костен, на крајот води нас да се на зависност букет цвеќиња.Оваа почетна влијание комбинира со софистицирани бело дрво база-белешки и основните тонови на ванила крем што нуди мирис што е и елегантна и заводлива.Број на предмети : 1.

R

Избор на клиент