.

.

UE-TECH DC12V 4.4 LB/2.0 KG Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот Лифт Држи UE-1625-12VDC

UE-TECH DC12V 4.4 LB/2.0 KG Кревање Магнет Electromagnet Електромагнетниот Лифт Држи UE-1625-12VDC

DEN 333.60
Залиха

1.Номинална Напон Номинална Моќност : 2.2 В. 2.Држи Сила : 4.4 LB/2.0 KG/20 N. 3.Вкупната Големина : Diamenter16*25mm;Доведе Жица Должина : 300мм. 4.Тема Големина : М4*6mm;Материјал : Метал,Ni-Позлата. 5.Работни Животи : 5,000,000 пати,Нето Тежина : 20g.Вовлечени тип,DC electromagnet,цицање диск електромагнетниот, што се користи широко собранието линија,сортирање машина,механичка рака,експериментални објект,итн.нашата продавница, исто така, прифати ОЕМ или ODM на electromagnet цел,добредојдовте на вашето купување.

R

Избор на клиент