.

.

Завршувањето на Допир Беспрекорна Pedi Електронска Алатка Датотека и Callus Смена, Педикир

Завршувањето на Допир Беспрекорна Pedi Електронска Алатка Датотека и Callus Смена, Педикир

DEN 477.12
Залиха

Твоите дома педикир решение : оваа алатка прави се што ви треба : тоа ги отстранува calluses и суви испукани кожата во безбеден начин.Pedi вклучува 2 ролери глави : еден ред ролери за полирање и секојдневно одржување и еден груб ролери за израмнување тврдоглав calluses и мртвата кожа.Беспрекорна Pedi доаѓа со 1 рачка, 2 ролери глави и полнење преку USB кабелот кој работи со било кој ѕид адаптер (ѕид адаптер не се вклучени.).Извор На Енергија : Батеријата.Батерија и отпорен на вода : Pedi има две брзини (ниска и висока) овозможи лесно или повеќе моќни одржување.Лесен за користење на двете нозе, пред да се врати – потпетици, прсти, страни, и топки на нозете.Ергономски стапче дизајн за повеќе физички назад-и-назад движење.оваа алатка го прави сето тоа : ги отстранува calluses крупни & парична казна.cordless & батерија.лесен за користење на двете нозе.Од светот е #1 на лицето коса смена за жените, Завршувањето на Допир Беспрекорна Pedi е рационализација на уред кој нуди салон за убавина-квалитет на педикир во безбедноста на вашиот дом.Лесно-го Достигне дизајн им овозможува на корисниците да се третираат секој агол, на двете нозе, со леснотија и Беспрекорна Pedi не сите работи – отстранување и мазнење на грозен calluses, суви испукани кожата, и груба области.Таа обезбедува инстант резултати, безболно.Добиете изглед на повеќе млади, здрави нозе со Беспрекорна Pedi.Беспрекорна Pedi вклучува 2 ролери глави : еден ред ролери за полирање и секојдневно одржување и еден груб ролери за израмнување тврдоглав calluses и мртвата кожа.Беспрекорна Pedi доаѓа со 1 рачка, 2 ролери глави и полнење преку USB кабелот кој работи со било кој ѕид адаптер (ѕид адаптер не се вклучени.) Батерија и отпорен на вода : Pedi има две брзини (ниска и висока) овозможи лесно или повеќе моќни одржување.Лесен за користење на двете нозе, пред да се врати – потпетици, прсти, страни, и топки на нозете.Ергономски стапче дизајн за повеќе физички назад-и-назад движење.

R

Избор на клиент