.

.

Умен Chek Авто-заклучување Глас на Гликоза во Крвта Метар Комплет Комбо Метар и Тест Ленти 100ct

Умен Chek Авто-заклучување Глас на Гликоза во Крвта Метар Комплет Комбо Метар и Тест Ленти 100ct

DEN 958.32
Залиха

"Умен Избор Авто-Заклучување Глас на Гликоза во Крвта Тест Ленти се дизајнирани да се користи со Паметен Избор Авто-Заклучување Глас Метар.Овие sip-во-акција тест ленти функција заменик сајт тестирање.Само 7 ul на крвта е потребна за тестирање.Пакување од 2 Пакувања од 50 секој.ВКЛУЧЕНИ : 1 x Гликоза во Крвта Метар 2 x 50 Тест Ленти 1 x Случај 1 x Сопственици Прирачник 1 x Секојдневно Log Book 1 x Гаранциона Картичка 2 x AA Батерии".

R

Избор на клиент