.

.

Muminglong Матирано Компактно Огледало за Сестра Пријатели Девојки Ќерка ми од Сестра Пријатели Роденден, Божиќ Идеи за Неа-Љубовта што на месечината (се Зголеми Злато)

Muminglong Матирано Компактно Огледало за Сестра Пријатели Девојки Ќерка ми од Сестра Пријатели Роденден, Божиќ

DEN 311.76
Залиха

Уникатен Подарок : Лични make up огледало врежани зборовите "те Сакам тој да месечината&назад".Двострано Круг Огледало : 1× Страна ја покажува кристално јасна рефлексија, на друга страна е 2× зголемување, да обезбеди повеќе детали на вашето лице, обезбедување ќе се направи професионален совршен шминка, се грижи за секој убавина детали.Оваа Суета огледало е пренослив и лесни, мини големина 2.6 во, лесно се вклопува во вашата чанта, козметички торба или пренесувајте-на, така што ќе може да се шминка во секое време, насекаде.Сестра Пријател Подарок Идеи од Сестра и Пријател, Матирано Патување Компактен Џеб Огледало Шминка за Сестра,Другарка,Најдобра сестра Пријател подарок за роденден, матура, Божиќ, свадба ден, денот на Благодарноста и сестра Пријател партија.Топло Совети:Бидејќи снимање агол и светлината се различни,Па боја ќе бидат различни од слика да се прикаже.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.Ви благодариме.Боја : Розово Злато.

R

Избор на клиент