.

.

Neleus Сува Fit Тренингот Атлетик Мускулите Резервоарот со Капи Пакување од 3

Neleus Сува Fit Тренингот Атлетик Мускулите Резервоарот со Капи Пакување од 3

DEN 693.36
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 85% Полиестер, 15% Spandex.Еластична затворање.Се игнорира "Големина на Табелата" предвидено од страна,проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Мека, дише и Брз влага Сув-wicking ткаенини ти ги сува, носи повеќе удобност на било прилики.Рефлексивни логото се зголеми видливоста во ниско-светлосни услови.Sportstyle, Лесни и удобни без да се жртвува за мобилност, мерки на Заштита на вашата кожа од штетните Ултравиолетови Зраци.Совршен за Салата, Физичката Кондиција, Тежината Обука, Тренинг, Bodybuilding, Трчање, итн.Длабоко Сечење им Овозможува на Вашиот Оружје да се Движат многу полесно.Neleus е роден во 2008 година ,со својот уникатен концепт за дизајн, одличен квалитет и удобно клипинг, има добие луда љубов од клиенти.Како повеќето енергетски бренд, Neleus е посветена да обезбеди иновативни и цена-friendly спорт стоки.Технолошкиот квалитет е приоритет на производите на компанијата.

R

Избор на клиент