.

.

Metabo - Апликација: SE12-115/ С 18 LTX 115 - Размавта Тркало - 4 x 4 P120 (623480000), Burnisher потрошен материјал

Metabo - Апликација: SE12-115/ С 18 LTX 115 - Размавта Тркало - 4 x 4 P120 (623480000), Burnisher потрошен материјал

DEN 1052.88
Залиха

Произведени во Германија.Светска Класа производство на хемикалии и техники.Апсолутна фокус врз квалитетот од страна на нашите вработени во секоја Фаза на производство.Manual, Хибридни и целосно автоматизирана собранието системи.Германскиот инженерски и генијалност.Опис на производот Секој Metabo алатка опфаќа вистински германски инженерство и генијалност.Ние сме биле развивање на иновативни идеи во нашата фабрика се наоѓа во Германија од 1924, тогаш претворајќи ги во пионерски алатки и прибор за професионални корисници од целиот свет.Нашата одлична ниво на услуга пред и по продажба, исто така, нè прави силен партнер за сите индустрии.Од Производителот Metabo 623480000 е 4-Инчен X 4-Инчен тркала.На Metabo 623480000 има посебни спои алуминиум оксид брусни плочи.На Metabo Размавта Тркала P120 дел Бр 623480000 е за пескарење, deburring, graining метали и брусење на дрво површини.

R

Избор на клиент