.

.

AMOUR INFINI Памук Салфетки | 12 Pack | 18 x 18 Инчи | Прстен Откачи Премиум Памук | Совршен за Ресторани, Настани и Вечера Салфетки | Високо Абсорбента Крпа Салфетки | Зелена

AMOUR INFINI Памук Салфетки | 12 Pack | 18 x 18 Инчи | Прстен Откачи Премиум Памук | Совршен за Ресторани,

DEN 479.76
Залиха

Платно. 100% ПРИРОДЕН ПАМУК : Нашата Салфети се направени од Високо-Квалитет BCI памук, наместо на поевтини алтернативи како и Полиестер.Овие се супериорен квалитет од најпопуларните брендови.ДОЛГОТРАЕН КВАЛИТЕТ : Направени од приспособен twill ткаат ткаенина и внимателно стокмено со традиционалните Mitered агли и дарежлива полите дава супериорен заврши.Овие мека крпа салфетки ќе обезбеди светлина, но пријатно се чувствуваат на вашата трпезариска маса со надминување стандарди споредливи со најпопуларните салфетки во малопродажниот пазар.Издржливи и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.OEKO-TEX СТАНДАРД : Овие Квалитет Салфети се направени заедно со најпопуларните брендови од Нашиот OEKO-Tex Идеален за Подарок, домови, свадба прием салфетки, ресторан салфетки, банкет табела салфетки и како партија табела салфетки!Помага да се ревидираат на вечера décor моментално!.Ние не се натпреваруваме со евтини полиестер салфетки на пазарот.ЛЕСНО CARE & ТРАЈНИ : Машина перат со повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат!Дизајниран да трае долго во комерцијални одделение употреба во Хотели и Ресторани.Овие Салфети се не само супер абсорбента но, исто така, сува брзо.Минимално Намалување може да се случи по првото перење / сушење.

R

Избор на клиент