.

.

DII Божиќ Plaid Tabletop Собирање, Салфетка, 20x20, 6 Парче

DII Божиќ Plaid Tabletop Собирање, Салфетка, 20x20, 6 Парче

DEN 599.76
Залиха

100% Памук.Увезени.ПАКЕТ ОД ШЕСТ - Салфети мерки 20x20".ЛЕСНО ЗАШТИТА - 100% памук, машина перат, нежно циклус, собори сува ниска.Ниско железо ако е потребно.ДОДАВА ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР – Декорација за сезона со традиционалните Божиќни дуа на црвена и зелена да се донесе добра вест и расположи.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДОМ - Добредојдовте зима Божиќ décor од spicing до tabletops со нашите крпа салфетки направена од сите природни памучни влакна во класичен tartan plaid.ЗА ПОВЕЌЕ ОДМОР DÉCOR - DII нуди прекрасен домашни производи, како и тематските салфетка прстени, placemats, табела тркачи и tablecloths.Кликнете на DII линкот на врвот на страницата за да истражуваат нашиот Божиќ колекции или пребарување "DII Табела Блузи".

R

Избор на клиент