.

.

Viktorwan Нерѓосувачки Челик Мраз Зема со Дрвена Рачка и Безбедност Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети, Кампување, И Ресторан, (2 Компјутери, 9)

Viktorwan Нерѓосувачки Челик Мраз Зема со Дрвена Рачка и Безбедност Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети, Кампување,

DEN 249.36
Залиха

Направени од врвен квалитет ружино дрво и Blackwood, професионални храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, нема рѓа, може да здроби блок од мраз лесно.Користење за растурање на мразот, исто така, може да се користи и за други објекти како замрзната храна.Дрвена рачка е лесно да се зафат.Оваа мраз изберете tools одбраната и тестиран од страна на професионални бармени.Кога не е во употреба, дрвени маска може да ги заштити луѓето од тоа да биде повреден.Тоа доаѓа во комплет со заштитна обвивка што овозможува безбедно складирање до следниот пат кога ќе треба.Одлично за ресторан, бар или домашна употреба; Лесно да се носат, идеален за излети, кампување,активности на отворено, бар, кујна, и ресторан.Пакетот вклучува две Зема, 9 инчен долго.Опис : Материјал : Премиум квалитет ружино дрво и Blackwood, и професионална храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик Sepcification : 9 инчен долго Пакет листата : 2 BUC Зема Забелешка : не се двоумете да не контактирате ако кој било проблем.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Целосна Наплата или со Замена, ќе бидат понудени ако не сте 100% задоволни.Ве молиме проверете ја големината внимателно во нашата опис на производот пред вашиот избор.

R

Избор на клиент