.

.

Обична Вечера Крпа Салфетки, Сет од 12 (16 x 16 Инчи), Трајни Памук Кујнската Маса Салфетка, за Коктел Забави, Свадби, Hotel & Домашна Употреба (Армија Зелено)

Обична Вечера Крпа Салфетки, Сет од 12 (16 x 16 Инчи), Трајни Памук Кујнската Маса Салфетка, за Коктел Забави,

DEN 477.12
Залиха

Издржливи & Обновливи Големина 16 x 16 Инчен (41 x 41cm ), нашите салфетки, кој материјалот е 100% Памук, се трајни, навремено отпорни и еднократно.Тие се добра алтернатива за хартиените салфети или ткиво.Економија Пакет - Еден Пакет за 12 Парчиња, и 16 x 16 инчи секое парче.Тоа е повеќе поекономична од купување одделно, и може да ви овозможи со доволно вечера салфетки за повеќето од вашето домаќинство потреби.Мулти-Цел - ZHTEN е одлична за обновливи висок квалитет крпа салфети се добри за секоја прилика и табела декорација, тие може да се користи во настани и почетни поставки, и може лесно да биде облечен нагоре или надолу за да се создаде совршен изглед за секое место на поставување и вашата маса.Лесно е грижа - (1) Машина или рака мијат со ладна вода со светлина бои, под 40℃ се препорачува. (2) Единствениот не-хлор кајгана. (3) Откажам да се исуши или да се собори сува ниска. (4) Железо на ниска топлина.Гарантирано Задоволство - Ние го правиме на строга контрола на квалитетот во нашето производство, сите наши крпа салфетки дојде со 100% пари гаранција за враќање.Ако не им се допаѓа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе ги реши сите проблеми без одлагање.

R

Избор на клиент