.

.

DII Откачи Полиестер Табела Врвот Собирање, Салфетка S/6, Црвени, 6 Парче

DII Откачи Полиестер Табела Врвот Собирање, Салфетка S/6, Црвени, 6 Парче

DEN 287.76
Залиха

100% Полиестер.Увезени.ПАКЕТ ОД ШЕСТ - Салфети мерки 20x20".ЛЕСНО ЗАШТИТА - 100% полиестер, машина перат, нежно циклус, собори сува ниска линија или сува.ДОДАВА ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР – Мали акценти како нашите салфетки обезбеди суптилни & софистицирани влијание на вашиот јадење екранот.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ДОМАШНО Направена од сите природни влакна, нашите салфетки може да биде поставена лево на полначот или пати елегантно & место центарот на dinnerware за tabletop сигурни дека за да ги импресионираат!Боја брзо за издржливост.ЗА ПОВЕЌЕ DÉCOR - DII нуди прекрасен домашни производи, вклучувајќи тематските салфетка прстени, placemats табела тркачи и tablecloths.Кликнете на DII линкот на врвот на страницата за да истражуваат нашите колекции или пребарување "DII Табела Блузи".

R

Избор на клиент