.

.

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Кафеава (FG758088BRN)

Rubbermaid Комерцијални Производи WaveBrake 2.0 35 QT Страна-Притиснете Четка Кофа и Wringer, Кафеава (FG758088BRN)

DEN 2624.16
Залиха

Wave Brake четка кофа дизајн намалува јавните до 40%.Премиум тубуларна челик и структурни веб моделирана пластична го издржат тешките употреба.Висока ефикасност страна притиснете wringer.Wringer трае над 40,000 wringing циклуси.Nonmarking casters помогне да се заштитат подови.На Rubbermaid Комерцијални Производи Wave Brake Страна Притиснете Четка Wringer Комбо карактеристики на четка кофа со кој се намалува јавните до 40%, со висока ефикасност страна притиснете четка wringer да се забрза вашиот mopping време.На страна, притиснете четка wringer има издржливост животот на над 40,000 wringing циклуси, како во однос на просечната употреба живот на само 860 циклуси на традиционалните видови на wringers.Ова комбо четка wringer кофа има премија тубуларна челик и структурни веб моделирана пластична конструкција дека ќе го издржат тешките употреба.

R

Избор на клиент