.

.

МХД Основите 5 Пакет 12 Нога 3,5 мм Машки да Машки Стерео Аудио Кабел за Слушалки/Телефон / MP3 Кабел за Вашиот Автомобил ПОМОШЕН Порта, паметен Телефон, Таблет

МХД Основите 5 Пакет 12 Нога 3,5 мм Машки да Машки Стерео Аудио Кабел за Слушалки/Телефон / MP3 Кабел за Вашиот

DEN 359.28
Залиха

Пет пакет на 12 Нога 3.5 mm (1/8") стерео машки да стерео машки.Идеален за поврзување на преносни аудио уреди, како што се паметните телефони, таблети и MP3 плеери, до стерео во автомобил, преносни јазик или други 3,5 мм-компатибилен излез.За употреба со повеќето компјутерски звучници, слушалки, слушалки, микрофони, бум кутии.Директно кабел (не извиткани кабел), ROHS Согласност.MP3, помошни, помошен, стерео во автомобил, 3.5 мм аудио кабел, 3.5 мм кабел аудио кабел, 3.5 мм машки да се машки, 3.5 мм машки да стерео машки кабел, 3.5 мм машки да се машки, MP3 кабел.Големина : 5 Пакет 12 Ft.

R

Избор на клиент