.

.

DIIQII Пелена Торба Ранец со Менување Станица, 3 во 1Portable Количка за Бебе Кревет, Голем Капацитет Водоотпорен Mummy Кеси со Шетач Кука, Вграден-на Полнење преку USB Порта (Цр

DIIQII Пелена Торба Ранец со Менување Станица, 3 во 1Portable Количка за Бебе Кревет, Голем Капацитет Водоотпорен

DEN 619.20
Залиха

Вие не може да се очекува да се носат сите оние ставки без кеса на некој вид.Таа има сè што би можеле да сакаат во пелена торба, вклучувајќи скриени џеб, изолирани џеб, пелена организатор, мама џеб, и elasticized странични џебови.А пред изолирани џеб има три шишиња.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ????Е Пелена Торба Навистина Е Потребно?Бебињата треба многу предмети, вклучувајќи пелени, шишиња, храна, резервни тимови, burp партали, ќебиња, играчки и многу повеќе.Исто така, пелена кеси вклучуваат изолирани џебови за претходна направени формула или breastmilk.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Вие не може да се очекува да се носат сите оние ставки без кеса на некој вид. ????Она што е најпопуларниот Пелена Торба?Нејзината практична и унисекс дизајн го прави совршен и идеален бебе туш подарок за новите родители. ????Е Пелена Торба Вистинскиот Избор?Многу родители се користи пелена Торба Ранец како што тоа е доаѓа во неутрални бои дури и татковци нема да ум сметководствена. ????Како да се Исчисти Го Торба?Не многу пелена кеси се машина перат, но овој не, и тоа е многу џебови за организацијата.За да зачувувате брише, пелени, и ништо бебе можат да имаат потреба за промена на време.Тоа може да се користи како една рачна ташна, висат на шетач или дневни ранец, погодна за многу прилики како патуваат и шопинг.Исто така, тоа е водоотпорен. ????Се Ранец Пелена Кеси Подобро?Совршен Двојно ниво, 2-во-1 торба за чување потреби, без разлика дали сте на прошетка со бебето или негување на работа, Како и голем капацитет на кеса, ќе можат да носат сè вашето бебе потребите на грб, држење на телото, рамената и ви даваат повеќе начини да ги носи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Бебињата треба многу предмети, вклучувајќи пелени, шишиња, храна, резервни тимови, burp партали, ќебиња, играчки и многу повеќе.Бебињата треба многу предмети, вклучувајќи пелени, шишиња, храна, резервни тимови, burp партали, ќебиња, играчки и многу повеќе.

R

Избор на клиент