.

.

Топ Пакет Понуда Тешки-Должност Водат Заврши Фармацевт, Црна (Пакување од 1)

Топ Пакет Понуда Тешки-Должност Водат Заврши Фармацевт, Црна (Пакување од 1)

DEN 1980.00
Залиха

Точење направи примена рашири филм полесно.Карактеристики топката имајќи тензија за контрола дури и обвивката.Ја спречува триење на рацете.Се прилагодува за да се приспособат на различни тек на табови.Се користи со сите рака се водат филм на ролни.

R

Избор на клиент