.

.

Покачена Куче Чинии, Carmanon 6 Височини Прилагодливи Јасно Покрена Куче Сад Стојат со 2 Нерѓосувачки Челик Чинии, Акрилик Покачена Куче Фидер Nonslip Милениче Фидер за Мал

Покачена Куче Чинии, Carmanon 6 Височини Прилагодливи Јасно Покрена Куче Сад Стојат со 2 Нерѓосувачки Челик Чинии,

DEN 791.76
Залиха

Погоден за Сите Раст Фази : Ова е 6 групи прилагодлива висина покачена куче чаши стојат, од 3.3" да 11.8", погоден за мали, средни и големи кучиња & мачки.Куче храна стојат со 15° функцијата за навалување на столбот, научни дизајн е повеќе погоден за домашни миленици да се јаде и пие, и да се намали повеќе вратот и заеднички притисок.Против Пролизгување Дизајн : На силиконски анти-пропадна влошки на краевите на нозете се спречи милениче фидер стојат движат околу додека јадат, или одлевање на водата, додека за пиење.Покрај тоа, силикони душеци на сад insets се ефикасни за да се подобри стабилноста на садот.Издржливи Акрилик Материјал : Пет чаши застане е направен од високо-квалитет акрил, нема чуден мирис, влага доказ и вода-доказ од дрвени, јасни и лесно да се чисти.Машина за миење садови Безбедно Нерѓосувачки Челик Сад : големиот капацитет на кучето & cat чинии може да ги задоволи домашните миленици' секојдневна исхрана и вода потреби, висок степен на 304 нерѓосувачки челик материјал може да се користат во машина за миење садови, пренослив дизајн, кој е полесно да се чисти и лесно се грижи. (Ве молиме имајте предвид дека дијаметарот на домашно милениче сад е 18cm/7 Inches, тоа е погоден за мачки, мали, средни, големи кучиња, но тоа не е погоден за екстра големи кучиња.).Лесен за Инсталација и Расклопување На : покачена куче и мачка хранење станица е лесно да се инсталира и расклопување.Додатоци вклучуваат три акрилик прачки, кои можат подобро да се зголеми стабилноста на производот.Куче храна чинии со стојат промовира здрава исхрана, држење и благосостојба на вашите миленици.Нашите покачена куче чинии се залагаме за мачки, мали, средни и големи големина кучиња, лесно да се соберат.15° поместување дизајн може да се намали повеќе вратот и заеднички притисок да го заштитите вашиот симпатична пријател.Направи вашите миленици уживаат среќен и удобно оброк.Големината и Спецификации : .Прилагодлива Висина Спектар : 3.34"-11.81".Ниво Проред : 1.69".Дозволената Навалите Агол : 15°.Во прилог Чаши Дијаметар и Капацитет : 7" - 25 fl мл.Сад Отворање Дијаметар:6.69 ".Пакет Бруто Тежина : 3.45 lb.Се Препорачува За : .Кутре Стареење и домашни миленици.Мачките.Кучиња.Вкупната Големина : 15.7 L" x 8.7 W" x 12 H".Совети : Не се погодни за екстра голема раса кучиња кои тежат над 55 килограми.

R

Избор на клиент