.

.

612 Вермонт 100 Јасно Божиќ Светла Бела Жица, УЛ Одобрен за Внатрешна/Надворешна Употреба, 18 Подножјето на Запалени Должина, 20 Метри од Вкупната Должина

612 Вермонт 100 Јасно Божиќ Светла Бела Жица, УЛ Одобрен за Внатрешна/Надворешна Употреба, 18 Подножјето на Запалени

DEN 232.32
Залиха

100 блескаво мини светла бела жица, УЛ Одобрени за внатрешна и надворешна употреба. 18' на Запалени Должина, 20' од Вкупната Должина, 2.2" проред помеѓу светилки.Води од машки plug на првата сијалица - 18".Опашката од минатата сијалица да се женски plug - 6".Поврзете до 5 од овие 100 смета string светла крај до крај.Идеална за Свадби, patios, елки, ирваси жица рамки, партијата décor, итн.

R

Избор на клиент