.

.

АА ААА Батерии Полнач, FARSAIL 8-Port 1.2 V Ni-МЗ АА & ААА Акумулатори Полначот со USB Порт Сет

АА ААА Батерии Полнач, FARSAIL 8-Port 1.2 V Ni-МЗ АА & ААА Акумулатори Полначот со USB Порт Сет

DEN 287.76
Залиха

8 парчиња АА/AAA NI-МЗ/NI-CD Долготрајни батерии АА Акумулатори FARSAIL AAA Батерија батериите полнете до 1000 пати да ви помогне да заштедите пари. * Она што е во кутијата : 8 x AAA Батерии 1 x AAA Батерија Полнач 1 x Микро USB Cabl.Тие доаѓаат пред обвинет за да помогне да се осигура вашата акумулатори ќе биде подготвен за употреба кога ќе го отворите пакет.

R

Избор на клиент