.

.

Цврсти Тркала Замена, 5 Дупка Количка Тркала за Пешаци за Rollators

Цврсти Тркала Замена, 5 Дупка Количка Тркала за Пешаци за Rollators

DEN 422.16
Залиха

Голем Товарот : дебелината на воланот центар е 40mm, и подебели дизајн го прави тоа има силна товарот капацитет.Повеќе Usages : 5 дупка тркала центар е погодна за инвалидски колички, rollators, пешаци итн., лесно да се инсталира и да го замени.СТП Материјал : воланот е изработен од еколошки СТП и материјални, не се лизга и отпорни на абење, и може да се користи за долго време. 6in Дијаметар : На количка цврсти тркала со 6in голем дијаметар овозможува брзо се движат и голема стабилност. 608 ZZ Топката Имајќи : Користење на 608 ZZ метал топката лежишта, на цврсти тркала работи без проблеми и е безбеден за употреба.Функција : 1. СТП Материјал : воланот е изработен од еколошки СТП и материјални, не се лизга и отпорни на абење, и може да се користи за долго време.2. Голем Товарот : дебелината на воланот центар е 40mm, и подебели дизајн го прави тоа има силна товарот капацитет.3. 608 ZZ Топката Имајќи : Користење на 608 ZZ метал топката лежишта, на цврсти тркала работи без проблеми и е безбеден за употреба.4. 6in Дијаметар : На количка цврсти тркала со 6in голем дијаметар овозможува брзо се движат и голема стабилност.5. Повеќе Usages : 5 дупка тркала центар е погодна за инвалидски колички, rollators, пешаци итн., лесно да се инсталира и да го замени.Спецификација : Предмет Тип : 6in Солидна Wheel Material : СТП Material Diameter : Прибл. 150mm / 6in Tire Дебелина : Прибл. 25мм / 1in Wheel Центар Дебелина : 40mm / 1.6 in Bearing Модел : 608 ZZBearing Дупка со Дијаметар : Прибл. 8mm / 0.3 in Bearing Надворешниот Дијаметар : Прибл. 22mm / 0.9 in Bearing Дебелина : Прибл. 7mm / 0.3 во(може да биде мала грешка во прирачник за мерење.) Пакет Листа : 1 x Количка Wheel Note : ве Молиме одговара на соодветна големина пред употреба.

R

Избор на клиент