.

.

JYDQM Десктоп Копче Кука Метален Накит Екранот Стојат, Спална соба Декорација Креативна Декорација (Боја : Злато)

JYDQM Десктоп Копче Кука Метален Накит Екранот Стојат, Спална соба Декорација Креативна Декорација (Боја : Злато)

DEN 2558.40
Залиха

Материјал : метал.Боја : црна, злато.Дизајн : Innovatively дизајниран модерен накит екранот стојат.Чиста боја дизајн : стилски и едноставни; користите функција : екранот се залагаме за накит.Погодни прилики : лична : накит складирање и собирање; пазарот : накит, накит екран функција; трговски центар : златен и сребрен накит чување на екранот.Материјал : метал.Боја : црна, злато.Дизајн : Innovatively дизајниран модерен накит екранот стојат.Чиста боја дизајн : стилски и едноставни; користите функција : екранот се залагаме за накит.Погодни прилики : лична : накит складирање и собирање; пазарот : накит, накит екран функција; трговски центар : златен и сребрен накит чување на екранот.Стил : Nordic Commodity име : накит складирање rack Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, обетки, ѓердани, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)Забелешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент