.

.

SmartyKat Електронски Движење Мачка Играчки

SmartyKat Електронски Движење Мачка Играчки

DEN 215.76
Залиха

SMARTYKAT TWIRL 'N ЅИРКААТ Е ДИЗАЈНИРАН ЗА АКТИВНОСТ : Кријат обезбедување на деца во домот се безбедно, без разлика дали тие се две нозе или четири-pawed!Ние се користат еколошки, рециклирани, и одржливи материјали секаде каде е можно.Нашите catnip е произведена без употреба на хемикалии или пестициди и се одгледува на нашите сопствени catnip фарми.Сите производи се поддржани од страна на нашите 100% гаранција за квалитет.Ако нешто не функционира, ние сакаме да знаеме за тоа, па ние може да се направи тоа подобро!Ако поради некоја причина сте незадоволни со нашите производи, ве молиме да стигнеме до нашата служба за корисници тим [email protected] прочитај ги сите пакување инструкции, предупредувања и предупредува по приемот.Пакувањето содржи мали делови, ги исфрли по отворањето.

R

Избор на клиент