.

.

Задната страна на Куќата Ltd. Метал Dredge Shaker со Рачка & Нерѓосувачки Челик Капак, 10 Мл. – Ресторан Квалитет Фармацевт

Задната страна на Куќата Ltd. Метал Dredge Shaker со Рачка & Нерѓосувачки Челик Капак, 10 Мл. – Ресторан Квалитет

DEN 191.76
Залиха

МЕТАЛ DREDGE SHAKERS : Направи совршена комбинација на шеќер и зачини и издава мирудии право на храна!.МЕТАЛ DREDGE SHAKERS : Направи совршена комбинација на шеќер и зачини и издава мирудии право на храна!.МУЛТИ-ЦЕЛ SHAKER : Укина цимет, шеќер & зачин, сирење, шеќер во прав и сол & црн пипер.ИМА 10 МЛ : Секој shaker има околу 10 унци и мерки 4.5" висок, 9" со дијаметар од околу телото.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАК : Карактеристики нерѓосувачки челик, twist-off врвот и удобна рачка за леснотијата на користење.РЕСТОРАН КВАЛИТЕТ : Метал дизајн на каросерија, комерцијални одделение ресторан снабдување shakers.Одлично за кујна, како и за додавање на допир на стилот на јадење маси.

R

Избор на клиент