.

.

12 Бои Нерегуларни Ноктите Abalone Школка Парче Шушка Помине Уметност Налепници Сирена Скршена Лушпа Помине Сјајот Sequin Морска Школка Камен Фрагмент полски DIY Нокти Paille

12 Бои Нерегуларни Ноктите Abalone Школка Парче Шушка Помине Уметност Налепници Сирена Скршена Лушпа Помине Сјајот

DEN 167.76
Залиха

【Пакетот Вклучува】ќе добиете една кутија на неправилни помине уметност abalone школка парчиња.Постојат дванаесет различни бои на внатрешноста, секој во 12 мрежи. 【Уникатен Дизајн】Овие нокти додатоци имаат неправилни форми и неправилни текстури, па можете да направите DIY по волја.Нивните бои се прогресивни и постепено под позадина на текстура, и под различни агли и светлината, тие ќе имаат различни ефекти. 【Лесен за Употреба】ја Исчистите површината на ноктите, ќе се применуваат буквар, намали големината на ноктите шарм, и да ги поставите на ноктите, и на крај нанесете слој на буквар за да ги спречи да падне. 【Широк Апликации】Во прилог на декорирање ноктите, тоа исто така може да се користи за да се подобрат вашиот телефон случај, честитки, смола занаети, итн. 【Услуги на клиентите】Ако имате било какви сомнежи за ова помине уметност декоративни лист, или ако постои било каква квалитет проблем со производот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. - 100% нов и висок квалитет на - Природна Морска Школка Помине Уметност Украси за УВ Гел Акрилик Совети - Шарм што ве прави прекрасни помине уметност - Професионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар - Погоден за домашна употреба и професионална употреба.Како да го Користите : - Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн. - Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите.

R

Избор на клиент