.

.

Green Bay Packers Картички: Арон Роџерс Davante Адамс Арон Џонс Jamaal Вилијамс Ален Lazard Глина Matthews Brett Favre Ahman Зелена ИЗБРАНИ Фудбалски Ѕвезди & Легенди Трговски Картичка & Wristbands П?

Green Bay Packers Картички: Арон Роџерс Davante Адамс Арон Џонс Jamaal Вилијамс Ален Lazard Глина Matthews Brett

DEN 479.76
Залиха

СОДРЖИ - асортиман на 8 автентични картички од производители како што се Panini, Bowman, и Topps.ЗАГАРАНТИРАНА - да содржи една картичка секоја од Арон Роџерс, Davante Адамс, Арон Џонс, Jamaal Вилијамс, Ален Lazard, Глина Matthews, Brett Favre, и Ahman Зелена.Точно карта на секој играч варира и може да вклучуваат картички во изминатите тим џерси.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ PACKERS, ИЛИ МАК ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.ЗАМИСЛЕТЕ ГЛЕДАЊЕТО на ВАШЕТО ДЕТЕ ОЧИ светне - кога ќе добијат овој кул подарок на нивниот омилен фудбалски тим.Вашето момче или девојка ќе ги сакам.Одличен подарок за млади спортисти.Оди Packers!.На Packers се red hot!Ова многу осум 2006-2020 Green Bay Packers фудбал картички прави голем дар и колекционери точка од која било Packers фан.Загарантирана да вклучуваат една картичка секоја од Арон Роџерс, Davante Адамс, Арон Џонс, Jamaal Вилијамс, Ален Lazard, Глина Matthews, Brett Favre и Ahman Зелена.Точно карта на секој играч варира и може да вклучуваат картички во изминатите тим униформи.Сите карти се во близина на нане да нане состојба и се испраќаат со секоја картичка во свои индивидуални мека ракав и врвот loader или полу-цврсти ракав.Доаѓа со бонус подарок торба и две wristbands во тимот бои, што го прави совршен подарок за младите фан.WRISTBANDS И ПОДАРОК ТОРБА, ВКЛУЧЕНИ СЕ UNBRANDED ПОДАРОК ПРЕДМЕТИ И НЕ СОДРЖАТ НИКАКВИ PACKERS, ИЛИ МАК ПОВРЗАНИ БРЕНДИРАЊЕ, ЛОГОА, ИЛИ ТЕКСТОТ.

R

Избор на клиент