.

.

Culligan ПР-3 Замена Кертриџ, 3 Count (Пакување од 1), Бела

Culligan ПР-3 Замена Кертриџ, 3 Count (Пакување од 1), Бела

DEN 340.08
Залиха

Лесно да се замени филтер.Го намалува Лошиот вкус и мирис. 50 литри/2 месец Животен век.Го намалува лошиот вкус и мирис, Хлор вкус и мирис, слоевита, Жива, Бакар, Цинк и Particulate Класа V. Замена кертриџ за Culligan ПДД-1; исто така одговара на повеќето Brita и ПУР стомна филтрација системи.Пакет од 3. 50 литри капацитет или 2 месеци.Кертриџ промена потсетник налепница вклучени.Опис на производот На culligan ПР-3 универзална стомна вода филтер кертриџ е замена кертриџ за да нема.Пдд-1 филтрација стомна.Тоа има 50 литри/2-месец на животот во зависност од користење и квалитетот на водата.Овој филтер се обезбедува чиста, свежа вода за пиење со намалување на хлор вкус и мирис, бакар, жива, цинк, слоевита, лош вкус и мирис.Од Производителот На Culligan ПР-3, Ниво 3 Дополнителна Филтрација, Замена на Филтер за Вода Бокали намалува Хлор вкус и мирис, лош вкус и мирис, слоевита, Жива, Бакар, Цинк и Particulate Класа V. Секој филтер трае до 2 месеци или 50 литри.

R

Избор на клиент