.

.

Муслин Burp Облека Pack 4 Големи 20 со 10 Памук 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека страна Synrroe

Муслин Burp Облека Pack 4 Големи 20 со 10 Памук 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека страна Synrroe

DEN 482.16
Залиха

Супер меки, Нашите муслин burp облека е направен од прва класа памук, супер меки, многу удобно да допре, како допирање на колачи.Абсорбента, нашите burp облека е навистина абсорбента, тоа може да апсорбира течност во секунди.Брзо се исуши, на муслин burp облека е брз сува, 50% побрзо од нормално облека.Пред се мијат, на муслин burp облека е пред се мијат, има набори, која им помага на изработка на облека помек и помалку намалување.Срамнети со земја пред да виси приоритетни.Многу здрави, муслин burp облека може да биде побрзо сува од нормално облека, и воздухот може да тече послободно меѓу слоеви, многу здрави за користење, особено за бебињата.Боја : Бела.

R

Избор на клиент