.

.

FAKEME ZYE1-0630Z Push-Pull Actuator Рамка Electromagnet Електромагнетниот Електрични Магнет - Сребро, DC24V

FAKEME ZYE1-0630Z Push-Pull Actuator Рамка Electromagnet Електромагнетниот Електрични Магнет - Сребро, DC24V

DEN 1401.60
Залиха

Притисни тип, линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet.Користи широко во апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата.Номинална Напон : DC6 V/DC12 V/DC24 V Тип : push pull.DC Електромагнетниот Electromagnet главно се користи во вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн.Име на производ : DC електромагнетниот electromagnet.Опис : - име на Производ : DC електромагнетниот electromagnet - Номинална Напон : DC6 V/DC12 V/DC24 V Тип : push pull - Притисни го типот на линеарно движење, отворете рамка, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electromagnet. - DC Електромагнетниот Electromagnet главно се користи во вендинг машини, транспортна опрема, канцелариски простории за домаќинството апарат, механички, итн. - Се користи широко во апарати за дома,вендинг машини, игра машина,автоматско заклучување на вратата.Спецификација : - Големина : 47x13x16 mm / 1.85x0.51x0.62 инчен - Линија должина : околу. 230mm - Оперативен температура : -5 ° C -40 ° C - Оперативни влажност : 45%-85% - Складирање температура : -40 ° C -75 ° C - Чување влажност : 0%-95% - Температура се зголеми : 65 или помалку (ниво А) - Живот : 1 милиони циклуси или повеќе може да се користи под оптоварување - Амбиентална температура : 23±2°C - Релативната влажност : 50±10% - Атмосферски притисок : 1013 MPa - отпор на Изолација : Кога се мери со 500 VDC изолација отпорник, на отпор на изолација помеѓу клиентите и јаремот мора да биде најмалку 100 MΩ. - Изолација сила : изолација на сигналот помеѓу клиентите и јаремот треба да биде најмалку 600 VAC/1 минута.Пакетот Вклучува : 1 Парче Push-Pull Тип Electromagnet Note : Поради квалитетот диференцијација на набљудувачите и осветлување ефект, thepicture не може да се одрази 100% вистинската боја на item Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

R

Избор на клиент