.

.

DSVF Клеча Багажник, Прилагодливи Енергија Рек Клеча Стојат, Тежина Складирање Прилог, Пар на 42-64.5 Здрав Челик Клеча Barbell Слободни Клупата Притиснете Стои Гира Полици

DSVF Клеча Багажник, Прилагодливи Енергија Рек Клеча Стојат, Тежина Складирање Прилог, Пар на 42-64.5 Здрав Челик

DEN 1519.20
Залиха

????【ВИСОК КВАЛИТЕТ】????Оваа barbell решетката е направен од тешки челична цевка рамка; Max.Оптоварување 441 lb / 200 кг. ????【ПРАКТИЧНИ】????Идеален за squats и клупата на копчињата - Погодни за употреба со двете стандардни и со големина на Олимписки барови. ????【АНТИ-ПРОПАДНА】????На barbell клупата притиснете стои нозете подлошки опремени со анти-пропадна да се избегне оштетување на подот, која исто така се зголеми безбедноста. ????【ПРИЛАГОДЛИВИ】????На barbell стои има прилагодливи за безбедност на пиновите на секој пост да ви помогне да се приспособите на добивка висина за да се задоволат вашата потреба; прилагодлива Висина 42-64.5 инчи. ????【БЕЗБЕДНО Max.Оптоварување 441 lb / 200 кг.ПРАКТИЧНА настава : Идеален за squats и клупата на копчињата - Погодни за употреба со двете стандардни и со големина на Олимписки барови.АНТИ-ПРОПАДНА : На barbell клупата притиснете стои нозете подлошки опремени со анти-пропадна да се избегне оштетување на подот, која исто така се зголеми безбедноста.ПРИЛАГОДЛИВ : На barbell стои има прилагодливи за безбедност на пиновите на секој пост да ви помогне да се приспособите на добивка висина за да се задоволат вашата потреба; прилагодлива Висина за 40-62inch.БЕЗБЕДНО и СИГУРНО : За додаде оваа прилагодливи клеча рек безбедност и стабилност, ние користиме високо квалитетни метал ореви опремени со внатрешната, не се лизга подлошки.Ве молиме користете клуч за да се зацврсти на ореви.Ореви не може да биде целосно заострените со рака.Спецификации : Димензии : 18.8"(L) x 19.6"(W) x 42"-64.5" (H)Материјал : Metal Weight : 26lbs Max.Оптоварување 441 lb Note : бар и тежини не се вклучени Пакетот Вклучува : 1 x Клеча Rack(Set).

R

Избор на клиент