.

.

Fujifilm Instax Мини 7+ Камера со Светло Розова (Продолжува)

Fujifilm Instax Мини 7+ Камера со Светло Розова (Продолжува)

DEN 1438.80
Залиха

Точка и Пука : Мини 7+ е лесен за употреба!Едноставно точка и пука!Со својата изложеност контрола на вредноста и 60mm со фиксен фокус леќа, Мини 7+ прави да биде лесно за вас да бидат креативни и да живееме во моментот.Мини Но Со Целосна Големина Спомени : Pop тоа во вашиот паричник, се држи до вашиот ѕид на INSTAX Мини филм носи инстант 2 x 3 големина фотографии може да се покаже и да се каже.Користејќи професионални високо-квалитетни филмски технологија (како што би очекувале од Fujifilm), вашиот фестивал frolicking, сонцето се слават, толпата сурфање спомени што ќе се печати ќе транспорт право назад во тој момент.Многу Голема Боја Избори : се Достапни во пет прекрасно бои : Лаванда, Seafoam Зелена, Корали, Светло Розева боја & Light Blue.Мини 7+ Има Вашиот Назад : во Зависност од временските услови, можете лесно да се контролира светлината за да се добие голема слика.Забава За Цело Време : Живеете во моментот и да уживате во вашето Мини 7+, и им даде на вашиот ден некои инстант забава!.Новиот Fujifilm INSTAX Мини 7+ инстант камера е стилски, шарени и компактен.Со својата изложеност контрола на вредноста и лесен точка-и-пука карактеристики, Fujifilm INSTAX Мини 7+ нема сомнение брзо стана омилен.Со висок квалитет FUJINON леќи во комбинација со Fujifilm INSTAX Мини Филм, чувствувате слики се само еден момент клик од вас.Само точка и пука и забавата може да почне веднаш.Новиот INSTAX Fujifilm Мини 7+ инстант камера е достапна во пет движат бои : Лаванда, Светло Сина, Светло Розева боја, Seafoam Зелена и Корали.Оваа Блистер Пакет доаѓа со 10 Пакет на Fujifilm Instax Филм.На Fujifilm Instax Мини 7+ ви овозможува висок квалитет на слика која е едноставна за ракување.Тоа е лесно да се носат прирачник тип расклопна леќа со едноставна изложеност корекција.На Fujifilm Instax Мини 7+ има висок квалитет FUJINON леќа со вграден во поклопецот и тоа flahses автоматски на сите времиња.

R

Избор на клиент