.

.

Sammons Престон Плоча Багажник, Губење на Решетката за Дома Простор за Вежбање и Тренингот на спортски сали, 2

Sammons Престон Плоча Багажник, Губење на Решетката за Дома Простор за Вежбање и Тренингот на спортски сали, 2

DEN 2760.00
Залиха

Идеална површина за одржување barbell тежина плочи во домот и простор за вежбање или тренингот салата за да ги задржи сите на опрема во едно место.Способен да држи до 300-килограми 2" дијаметар тежина плочи доволно за чување на разни barbell тегови.Држи сите тежини консолидирани во една област за олеснување на пристапност и расчистување.Дизајниран со различни полици кои содржат определени области за различна тежина, групи и класи; помага да се задржи нешта организирани.Издржливи се изгради и изградба ќе се обезбеди вашата тежина решетката за годините што доаѓаат.За над 50 години, Sammons Престон е најпознат бренд во помагала за секојдневно живеење и домашна нега уреди.Sammons Престон производи се адаптивни живеење сида кои им помагаат на луѓето да се справат со нивната животна средина.Дали сте Терапевтот или пациентот, некој со посебни потреби, или едноставно имаат потреба да го направи животот полесен и повеќе достапни, Sammons Престон производи може да ви помогне.Професионални Терапевти, физички Терапевти, медицински сестри и други здравствени професионалци се потпираат на Sammons Престон адаптивни utens.

R

Избор на клиент