.

.

JYDQM Накит Стојат, Метал Обетки Организатор, Убава Ѓердани Носителот Нараквици Екранот, Накит Организатор

JYDQM Накит Стојат, Метал Обетки Организатор, Убава Ѓердани Носителот Нараквици Екранот, Накит Организатор

DEN 2814.24
Залиха

Разумен партиција чување : на врвот кука област можат да се сместат виси ѓердани, белегзии, прстени, итн.Двојно-layer вградување област можат да се сместат обетки, обетки, итн., на врвот може да се смести долго клипови, брошеви, итн., и на дното зрак може да се приспособат на косата клипови. 18 мрежа куки : може да се стави над куки, hairpin брошеви, итн.Голем капацитет, вградени дизајн : за да се задоволат повеќето луѓе накит складирање потреби, иновативни вградени дизајн внесува обетки и обетки за да додадете повеќе простор функции.Текстурата на боја процес е деликатна : на наведнуваат на железо структура е тркалезна и мазни линии се мазни, а тоа е издржлив.Разумен партиција чување : на врвот кука област можат да се сместат виси ѓердани, белегзии, прстени, итн.Двојно-layer вградување област можат да се сместат обетки, обетки, итн., на врвот може да се смести долго клипови, брошеви, итн., и на дното зрак може да се приспособат на косата клипови.18 мрежа куки : може да се стави над куки, hairpin брошеви, итн.Голем капацитет, вградени дизајн : за да се задоволат повеќето луѓе накит складирање потреби, иновативни вградени дизајн внесува обетки и обетки за да додадете повеќе простор функции.Текстурата на боја процес е деликатна : на наведнуваат на железо структура е тркалезна и мазни линии се мазни, а тоа е издржлив.Материјал : ковано iron Weight : 0.15 kg Scene : облекување маса складирање, накит екранот, итн.Накит решетката има проширува база, која е стабилна и не е лесно да се fall Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, прстени, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Забелешки : бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

R

Избор на клиент