.

.

Обединетите Научни TRF008 Триаголен Датотека, 8 Големината на Датотеката, 11 Целокупната Должина

Обединетите Научни TRF008 Триаголен Датотека, 8 Големината на Датотеката, 11 Целокупната Должина

DEN 119.52
Залиха

Земја На Потекло : Сад.Број на модел : TRF008. Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 12.399999987352" L x 1.49999999847" W x 0.599999999388" H. Идеален за напад стаклени цевки за сечење.На датотеката има заострените форма, и доаѓа монтиран на дрвени предмети се справи.

R

Избор на клиент