.

.

BIJIBEN ноќта на Вештерките Тиква String Светла, LED Светла Батерија-Напојува Водоотпорен Празник за Патио Градина Портата Отворено Décor (Портокал, 15cm21cm4cm), 15см*21cm*4cm

BIJIBEN ноќта на Вештерките Тиква String Светла, LED Светла Батерија-Напојува Водоотпорен Празник за Патио Градина

DEN 791.76
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Ниско-енергетски ноќта на Вештерките string светла се изработени од пластика, висока осветленост, и не ќе се прегрее по долгорочна употреба. (Не вклучува батерија).ШИК ИЗГЛЕД : ноќ на Вештерките фенер string дизајн тиква облик, со страшно изразување, неопходна вештачки украси.Кога светлата се на се, тоа создава една атмосфера, која е исто така добар ноќен приказ.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Користење флексибилни и bendable канапи, можете да облик на низа од светлата во било изгледот што го сакате.Батеријата-напојува самовила светла се многу погодно.АТМОСФЕРАТА : прекрасна и исклучителен дизајн додава романтична атмосфера во вашиот дом.Кога паѓа ноќта, топла светлина, може да го осветлите секој агол.Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ ДЕКОРАЦИЈА : Висат на овие слатки мали тиква светлата низ скали која додава со смешни ноќта на Вештерките елементи.Исто така се користи за нив како прозорецот светла за ноќта на Вештерките и нивно чување до по денот на Благодарноста.Ова е дефинитивно една симпатична прилог на вашиот ноќта на Вештерките оркестарот.Совршена комбинација на ноќта на Вештерките тикви и топло string светла, го прави лесно да ја декорирате вашиот дом и да се создаде ноќта на Вештерките атмосферата.Опис на производот 1. Можете да висат на нашите ноќта на Вештерките самовила светла во затворен или отворен продавници, градини или вашиот дом. 2. Нашата симпатична тиква фенери ќе ве придружува во сите незаборавни активности, како што се семејни дружења, забави, танц страни, итн. 3. На оваа ноќ на Вештерките светлина string е супер лесно да го инсталирате, со добар квалитет и не е лесно да се скрши.Производ атрибут Материјал : пластични Категорија : Светло String Применливи луѓе : нема ограничување, девојки, момчиња Избрана функција : прозрачна Облик : Тиква Топло потсетник 1. Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, мониторот е brightness / contrast settings / etc е, ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Мери со рака, отстапувања од 1-2 см се е можно. 2. Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговориме и да ви понудиме нашата најдобра услуга.

R

Избор на клиент