.

.

Rshield Магла Светлина Заштита Филмот Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Јасно (Филм)

Rshield Магла Светлина Заштита Филмот Опфаќа Компатибилен со Фолксваген Буба 2012-2017 - Јасно (Филм)

DEN 688.80
Залиха

Пред-намалување на Магла Светлина Заштита за полнење за вашето возило направен од дебела заштитна фолија со Rshield. 5 годишна гаранција поддржан заштита филм наменета за DIY инсталација.Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Инсталација поддршка.Без инсталација алатки се вклучени, но се препорачува за професионална инсталација резултати.Не се тркалаат на багра или ptoection филм, ова е precut специфични за полнење за вашето возило произведени за вас во времето на вашата нарачка.Правец на ветер : Светлина, Боја Колекции се precut возило посебни колекции направен од висок квалитет на боја филм кој носи 5 гаранција.Rtint багра филмови филм кога правилно инсталиран ќе не избледуваат, ја губат бојата, пак виолетова, или меур.Precut боја се економичен начин за не-it-yourself installer-от за да заштедите време и пари со преземање на погоди работат надвор на Магла Светлина нијансирање.Овие проекти се направени од некој филм, тоа не е тврд пластичен капак.Тоа е понудена во една лепило поддржан багра филм или се отстранува и reappliable полноќ статични нијансирање верзија.Багра колекции можат да се отстранат, но, не reapplied освен од полноќ статични нијансирање колекции.Rvinyl Багра и Авто Додатоци нуди стотина precut Магла Светлина багра колекции и целосна линија на апликација алатки и инсталација видео да се осигура вашата Магла Светлина багра е правилно се применува.Бидете сигурни да купите или сопствени инсталација на алатки можеби ќе треба да се инсталира на вашиот пре-сече Магла Светлина багра за полнење, без инсталација алатки се вклучени.

R

Избор на клиент