.

.

Дигитална Камера,2.7 К 48MP Компактен фотоапарат,2.7 инчен Џеб Камера,Батерија Мали Дигитална Камера за Деца,Училиштето,Децата,Возрасни,Фотографија со 16X Digital Zoom(32GB SD-Ка?

Дигитална Камера,2.7 К 48MP Компактен фотоапарат,2.7 инчен Џеб Камера,Батерија Мали Дигитална Камера за Деца,Училиштето,Децата,Возрасни,Фотографија

DEN 1720.80
Залиха

【48 MP Висока Пиксели Дигитална Камера F/3.0 f=7.45 mm Фокус опсег : 1.5 М~Бесконечност (4.9 ft) ISO : Auto / 100/ 200 / 400 Storge : SD-картичката; Поддржува до 128 GB ( не се вклучени ) Формат на Слика : JPEG Резолуција на Сликата:2 MHD,3 M,5 M,7 MHD,8 M,12 M,16М,20 МИЛИОНИ,24 M,30 M,48 M Видео Формат : AVI Видео Резолуција : 2.7 К,FHD,HD,VGA Сцена : Auto / Ноќен портрет / Ноќ сценографијата / Портрет / Сценографијата / Sport/ Партија / Плажа / Висока чувствителност Баланс на Белата боја : Auto / сончева светлина / облачно / сијалица / бел ден Зум:16 X дигитален зум Анти-се тресат функција : Електронска стабилизација на сликата.LED пополнете светлината : .

R

Избор на клиент