.

.

QCGZJCY Изолирани Ручек Кутија, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Пластовидно Капацитет за Складирање Ручек Сад за Возрасни Работа Кампување Училиште, (

QCGZJCY Изолирани Ручек Кутија, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Преносни Пластовидно Капацитет за Складирање

DEN 1563.84
Залиха

Преносни - Ова термички ручек кутија е дизајниран со здрав и широк рачка, која може да биде лесно да се носат и спаси напор и стабилна основа, побезбедно место, лесно да се менува, повеќе сигурна и безбедна.Дршката усвојува лак дизајн - во форма е модерно и ново, површината е мат текстура, дршката е удобно, и креативен дизајн на мебел може да се исцеди во отворот на дршката кога не е во употреба.се користи, кои не го зафаќаат простор и е удобен за носење.Силиконски пропустливи - поклопецот е опремен со силиконски пропустливи за да се спречи маска од се изложени на атмосферски притисок.Храна одделение од нерѓосувачки челик материјал - За ручек кутија е направен од висок квалитет на храна одделение од нерѓосувачки челик материјал, кој има одлична отпорност на корозија, висока температура отпор, лесно за чистење перформанси.Примена : За ручек кутија е совршен за секојдневна употреба од страна на деца, возрасни, во канцеларија, на работа, на училиште, градинка, пикник како ужинка кутија или каде сакате да одите, ви помага да го планирате добро балансирана исхрана.Функција : 1. Бесплатна монтажа и демонтажа.Можете да ја промените големината и капацитетот според вашите потреби. 2. Нерѓосувачки челик и pp5. Здравје и безбедност. 3. Целосно запечатени.Секој слој е запечатена. 4. Преносни стил.Лесно да се носат на училиште, пикник, кампување, итн.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки челик, PP Капацитет : 700ml / слој Големина : 4 слоја : 16x26.5cm Купувачот забелешка : 1.Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакување листа : 1* Ручек Кутија.

R

Избор на клиент