.

.

ASOMI Ingrown Ноктот Пенкалата од не ' Рѓосувачки Челик погоден за носене Paronychia Третман Алатка за Нога Нега

ASOMI Ingrown Ноктот Пенкалата од не ' Рѓосувачки Челик погоден за носене Paronychia Третман Алатка за Нога Нега

DEN 801.60
Залиха

Не ' рѓосувачки Челик : Двоен еднострано, оваа алатка може да ги креваш нозете од кожата и да помогне да се применува за чистење на крим.Удобен Аглеста Завршува : Eenable да се чисти тешко области и може да се отстрани рабовите на ноктите.Значителен Ефект : Точно ingrown ноктите, абнормални ноктите и може да се врати на нивните оригинални раст марки.Уникатен Дизајн : На orthognathic тока е атипичен на надворешноста на ноктот, која може да произведе нагоре еластичност.Ефикасно Корекција : Постепено се повлече од нокти кои растат во телото, го промени правецот на раст, така што на ноктите не растат во телото.Функција : 1. Хуманизирано Дизајн : Слободно дише лента, во кои може да се спакувани и се фиксни, без да влијаат на секојдневно носење на чорапи и чевли Спецификација : Предмет Тип : Ingrown Ноктот Пенкалата Должина на Ноктите Берач : Прибл.13.5 cm / 5.3 во Пакет Листа : 1 x Помине Корекција Уред 1 x Замена Парче 1 x Складирање Кутија 1 x Лента 1 х Помине Собирачи.

R

Избор на клиент