.

.

Marbrasse Стигнале Првенство Сушење Багажник, Пиење Чаша и Спортски Шише Drainer Стојат, Пластична Кеса Фен и Кригла Дрво со Не се Лизга на Дното за Кујната Countertop

Marbrasse Стигнале Првенство Сушење Багажник, Пиење Чаша и Спортски Шише Drainer Стојат, Пластична Кеса Фен и Кригла

DEN 239.76
Залиха

►Кујна сушење рек прави голем екран, организаторот за drinkware, шишиња.Со вода-апсорбирање на платно-партал.Материјали : Храна-Одделение PP.Неговите цврсти и издржливи, виткање дизајн, лесен за чување и чистење.РИЗИК КУПУВАЊЕ - Ако не Сте целосно задоволни со вашиот начин на купувачите, ги Споделите со Нас и Ние ќе ви ги понудиме најдобрите резолуција.Уживајте во оваа Апсолутно РИЗИК БЕСПЛАТНО Купување.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Направени од храна одделение BPA free PP, без мирис и безопасно, додадете дополнителна издржливост.Без разлика дали сте сушење парична казна кина и stemware или sinkload на садови и тави, на Marbrasse Брзо Сушење Решетката е совршена комбинација на елеганција и функционалност.Неговите цврсти и издржливи, виткање дизајн, лесен за чување и чистење.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Дрво гранки во облик на врвот, Тоа може да се задржи на купот на мазна и стабилна.СТИГНАЛЕ - се Задоволат различните барања за користење, Лесно прилагодлива за чување кога не е во употреба.Без разлика дали сте сушење парична казна кина и stemware или sinkload на садови и тави, на Marbrasse Брзо Сушење Решетката е совршена комбинација на елеганција и функционалност.Добар помошник. ► Тоа лесно може да се здипли и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Pls Забелешка : .Тежина : 197g/0.Направени со висок квалитет материјал, стилски изглед и иновативен дизајн, на Marbrasse Брзо Сушење Решетката е совршена комбинација на елеганција и функционалност.ВИТКАЊЕ ГОЛЕМИНА на : 6.Пакет се вклучени : 1 чаша решетката.

R

Избор на клиент