.

.

IKT Стомна Замена Филтри за Вода Филтер Стомна,Стандард Вода Filte 3 Пакети,за 3 месечно употреба,компатибилен за IKT бренд модел бр.BP100A&BP100D

IKT Стомна Замена Филтри за Вода Филтер Стомна,Стандард Вода Filte 3 Пакети,за 3 месечно употреба,компатибилен

DEN 538.32
Залиха

3-слој 9-одделение филтер дизајн, намалување на 20+ видови на штетни супстанции,помал од 95% хлор,.Стандард на живот : дизајнирани да го замени 200 L,за 1 месец,ако филтер користена подолго време,тие ќе растат лош вкус во филтерот и да предизвика втората загадување,па ние ви препорачуваме да го промени месечно.Силно прицврстени со купот : Ние дизајниран дупка на филтер,па може да се залепи на шише лесно,кога ќе се истураше вода,тоа нема да падне надолу лесно.одговара за IKT чаша или контактирајте со нас онлајн.Заштедите пари : 1 филтер=400 шишиња од вода,4 долари наместо 200 долари,и се разбира тоа е паметен избор,што го заслужуваат тоа.Еколошки : како нашите поларниот мраз се топат предизвикуваат глобалното затоплување,за да се заштити каде што ние живееме станува се популарна,и филтер главно направени од страна на јаглерод тоа е еднократно.добиете филтер наместо на расположливиот шишиња,сте го направиле одлична работа.

R

Избор на клиент