.

.

sccs Американската Држава Стил Дрво Гранки Табела Светилка Антички Креативни Моделирање Биро Светла за Спалната соба Студија Кафе Бар Осветлување Тела E27 Приклучок

sccs Американската Држава Стил Дрво Гранки Табела Светилка Антички Креативни Моделирање Биро Светла за Спалната

DEN 2342.40
Залиха

Заштита на животната средина на природните дрво, личност моделирање, уметност по случаен избор.Ретро стил, не само за осветлување, но исто така декорација за вашиот дом.Одлично за дома декор акценти, детска декор, Божиќ украси, давање на подарок и многу повеќе!.Тоа им помага да дадат убаво и топло светло кое се поставува прекрасна атмосфера и ја прави соба чувствуваат cozier.Грло : E27, AC извор : 110 V-240 V, капацитет : max 40 W, E27 завртка сијалица база.( Сијаличката не се вклучени).Име на производ : Табела lamp Material : wood Color : Дрво боја (на сликата)Мали димензии : 20 * 22.5 cm (L * H)Големи димензии : 25 * 25cm (L * H)Продажбата светла : 1 Power (W) : 0 ~ 40 WVoltage (V) : 110 ~ 240 VStyle : Modern Category : Декоративни lamps Switch Тип : Push копчето switch Lamp носителот : E27 Light Тип : Блескаво, заштеда на енергија светилки, LEDLighting област (㎡) : 5㎡ ~ 8㎡Дали со извор на светлина : не содржи светлина source Scope : спална соба, студија, дневна соба, бината, кафуле, ресторан, бар и така on Packing list Table светилка x 1 Install додатокот x 1 Plug конвертор x 1 High-квалитетот на осветлувањето и го подобрува квалитетот на домашниот живот.Совет : само продаде светилка, другите предмети не се во продажба листа.Answer : ___________________________ Note : Пакет не се вклучени светилки, нашата светилка сопственикот е универзална и може да се купат во блиската продавница.

R

Избор на клиент