.

.

40PCS Рачно Изработени СТП Кожа Етикета Облека Врежана Ознака со Дупки за Шиење Капчиња Плетење Занаети Додаток DIY Додатоци за Фармерки Шамија Шапка Торби за Чевли

40PCS Рачно Изработени СТП Кожа Етикета Облека Врежана Ознака со Дупки за Шиење Капчиња Плетење Занаети Додаток

DEN 191.76
Залиха

Faux кожа, мека, заштита на животната средина, трајни, јасно печатење.Овие ознаки може да се додаде уникатен шарм на вашиот ракотворби.Можете да го користите на шалови, капи и други ракотворби, и етикетата ќе го направат да изгледа повеќе професионални.Ве молиме имајте на ум дека тоа не е отпорен на висока температура.Големина : 1.6"(40mm)*0.4"(10.5 mm).Производство Опис 1. Faux кожа, мека, заштита на животната средина, трајни, јасно печатење. 2. Овие ознаки може да се додаде уникатен шарм на вашиот ракотворби.Можете да го користите на шалови, капи и други ракотворби, и етикетата ќе го направат да изгледа повеќе професионални. 3. Ве молиме имајте на ум дека тоа не е отпорен на висока температура. 4. Големина : 1.6"(40mm)*0.4"(10.5 mm).

R

Избор на клиент