.

.

Храна Колби - Ручек Нерѓосувачки Деца Канцеларија Студент Leakproof Дели со Висок капацитет Ручек Кутија Храна Супа Запечатени Вакуум Изолирани Изолација,Злато,2.6 L

Храна Колби - Ручек Нерѓосувачки Деца Канцеларија Студент Leakproof Дели со Висок капацитет Ручек Кутија Храна

DEN 887.76
Залиха

Сигурност : 100% leakproof, апсолутно стабилна поради висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се нераскинливо пластика, пријатен носи утеха преку сметководствена се справи.Nsulation перформанси : 304 од не ' рѓосувачки челик материјали и храна одделение материјали, вакуум изолација, одржување на топла и ладна храна и свежа храна гаранција.Без дополнително греење или ладење е потребно.Multilayer дизајн : секој оддел има различен капацитет, можно е да се слободно позиција на храна во зависност од вашите потреби, без ограничување на употребата, голем калибар и поудобно чистење.На разноврсна : ручек кутија не е само погодна за секојдневно ручек кутии, но исто така и како пикник торба и други активности на отворено, каде можете да уживате во вкусна и здрава ужинка или друга храна.Едноставна ang модерен дизајн : мазна површина, врховниот изработка, тоа е еден убав допир и квалитет изглед, тоа е погодно да се носат.Уживајте во вашата омилена храна, во канцеларијата, во училиштето или на go With храна контејнери може да се земе вашите омилени јадења со вас.Пополни сад со вашиот оброк и го носат нив лесно благодарение на практичните и здрав справи.100% филозофите на херметичкиот затворање овозможува безбеден транспорт, дури и на супи и други течности, а исто така е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Спецификација : Материјал : не ' рѓосувачки steel Color : пинк/gold/gray Capacity : 1.6 L/2.0 L/2.6 LPackage Листа : 1 x храна контејнер 1 x tableware Note : 1.Производ големина е рачно мери,постои мала грешка,ве молиме да се разбере;2.Ние се инсистира на обезбедување на вас со задоволително производи,Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте ме во време, Само купи со доверба,ви Даде најдобра услуга!.

R

Избор на клиент