.

.

PRAIA Лаптоп Комбинација Security Кодот Кабел Синџир Кражба на Одвраќање 4 Цифрен Лозинка за Лаптоп КОМПЈУТЕР,Комбинација Безбедност

PRAIA Лаптоп Комбинација Security Кодот Кабел Синџир Кражба на Одвраќање 4 Цифрен Лозинка за Лаптоп КОМПЈУТЕР,Комбинација

DEN 1005.60
Залиха

Супериорна сила lockhead да се спротивстави на нерегуларностите. 4-цифрен resettable функција, да стигнете до 10.000 комбинации, ја поставите вашата уникатна комбинација за максимална безбедност.Обложено челик кабел со легиран челик заклучување на телото, цврстина и стабилност, служи како идеална кражба на одвраќање.Удобен операција , лесно да се инсталира и безбедно да се користи.Работи со сите преносни компјутери, десктоп, приклучни станици со изграден во стандардот за безбедност заклучување слот дупка.Опис : Ова е лаптоп комбинација security кодот за кабел со четири цифрен лозинка.Удобен операција и стабилен материјал, кој е совршен анти-кражба кабел за вас.Таа работи со сите преносни компјутери, десктоп, приклучни станици со изграден во стандардот за безбедност заклучување слот дупка.Карактеристики : 1. Супериорна сила lockhead да се спротивстави на нерегуларностите. 2. 4-цифрен resettable функција, да стигнете до 10.000 комбинации, ја поставите вашата уникатна комбинација за максимална безбедност. 3. Обложено челик кабел со легиран челик заклучување на телото, цврстина и стабилност, служи како идеална кражба на одвраќање. 4.Удобен операција , лесно да се инсталира и безбедно да се користи. 5. Работи со сите преносни компјутери, десктоп, приклучни станици со изграден во стандардот за безбедност заклучување слот дупка.Спецификација : Материјал : Позлатен челик, од легиран челик, АБС Боја : Сребро Должина : 110cm / 43.3 инчен Пакет Тежина : 107g Количина : 1pc Опрема : Вклопуваат речиси сите лаптоп (Освен некои мини лаптоп со мали клучалката) Како Да го Поставите Лозинка : 1. Оригиналната лозинка е 0000, внесете ја лозинката и да се одржи на плоштадот копчето за да го отклучите. 2. Промена на лозинка : Во отклучен државата, користете мали алатка (како мал шрафцигер, клуч итн.) за да притиснете го круг копчето на дното на заклучување (треба да нежно притиснете до крајот); Промена на лозинка; не се олабави круг копчето, додека за лозинка е целосно променета.

R

Избор на клиент