.

.

Нови 24V Литиум Батерија Полнач за E100 E200 E300 E125 E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350 MX400 ZR350 PR200 Женски 3-Pin Внатрешно Приклучок

Нови 24V Литиум Батерија Полнач за E100 E200 E300 E125 E150 E500 E175 PR200, E225S E325S MX350 MX400 ZR350 PR200

DEN 395.76
Залиха

Излез : 24 V 2 A 48 W; Влез : 100-240 V 1.5 50-60 Hz ; Големина : 8mm и 12mm Женски 3-Pin Inline.вклучени бесплатни конвертирате кабелот кој може да го промени 8мм женски 3-Пински конектор во 12mm женски 3-Pin Inline.Ве молиме проверете конектор големина пред да се купи, ако тоа е исто со тоа, тогаш може да се сигурни дека тоа може да биде замена вашиот адаптер добро.Краток спој заштита/ текот тековната заштита/ текот напон заштита.Црвено светло полнење, зелено светло полнење на OK, тоа престане автоматски кога батеријата е полна.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Влез : 100~240 V AC 1.5 50/60 HZ Излез : 24 V DC 2 A Конектор Големина : 8mm и 12mm женски 3-Pin Внатрешно LED Дисплеј : Црвено : Полнење Зелена : целосно Наполнета Пред купувањето, ве молиме проверете ја вашата оригинална полначот и бидете сигурни дека за ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ големина натпревари.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1x Адаптер 1x НАС Мрежа Доведе Кабел 1x конвертирате кабелот кој може да го промени 8мм женски 3-Пински конектор во 12mm женски 3-Пински конектор.

R

Избор на клиент