.

.

Sucastle LIUPENGWEI String Светла,8 Режими Меморија Функција на Отворено во Затворено Самовила Светла Елка, Градина, Забава, Свадба, Празник,ноќта на Вештерките Градина Декор

Sucastle LIUPENGWEI String Светла,8 Режими Меморија Функција на Отворено во Затворено Самовила Светла Елка, Градина,

DEN 561.60
Залиха

8 Осветлување Режими Контролер Со Мемориска Функција:Нашите надгради string светла со 8 различни работни модови : комбинација, во бранови, секвенцијален, slo-glo, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, стабилен на.Контролорот е дизајниран за да се сеќавам на последниот прилагодување по сечењето на моќта.Нема потреба да го наместите светлото повторно. 100% CE Заверена & Низок Напон, Супер Безбедно Да се Користи : 100% CE Уверение за целиот сет вклучувајќи ги и led монистра, core изолирана жица и низок напон се CE одобрено.Не се загреат дури и по долго час употреба.Многу безбедно да се користи.Ги исполнува упатствата за стандард за безбедност на Одмор/сезонски декоративни осветлување, многу безбедно да се користи.Совршен за Божиќ, ноќта на вештерките, Велигден, свадби, партија, фестивал, празник декорација.Посебни:Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!.Применливи места : Овие слатки светлата можат да бидат обесени во градината, патио, тревник, тремот, портата, ограда, двор или било ќошиња на вашиот простор за spook вашите посетители на оваа ноќ на Вештерките Божиќ.Применливи фестивали : совршен за декорација на ноќта на Вештерките тема Божиќ партии, карневал, фестивал, прослава и посебен повод.

R

Избор на клиент