.

.

Ве молиме Не го Допре Бебето Знак за столче Превозникот Маска, Бебе Шетач Ознака, Без Допирање на Ознака за Бебе Автомобил Додатоци, 2 Пакети

Ве молиме Не го Допре Бебето Знак за столче Превозникот Маска, Бебе Шетач Ознака, Без Допирање на Ознака за Бебе

DEN 287.76
Залиха

НОВОРОДЕНЧЕ & PREEMIE МОРА да ИМА - Бебе се повеќе чувствителни отколку возрасните.Користете го овој знак да се задржи пријатели и непознати далеку од новородените.Голема бебе туш подарок избор за подарок заедно бебето соопштение знак, и здраво светот новороденче знак.ЛЕСНО ДА се ЗАКАЧИТЕ - Секој пакет доаѓа со 2 ознаки, 1 клип, 1 прилагодливи само сврзувачки елементи.Лесно висат на бебето шетач, столче, бебе превозникот и опфаќа.ГИ ЧИСТИ & ВОДООТПОРЕН - Направени со премиум густа пластика, знаци се трајни, и лесно да ги чистеле или миеле под мијалникот.ЉУБЕЗЕН НАЧИН ЗА ИНФОРМИРАЊЕ на ДРУГИ - Не повеќе повторувачки велејќи или проблеми, на ве молиме не го допре бебето знак кажам на сите, и не работат за вас, без навреда на другите.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - Двојно Страна Печатени!Проверете нашата продавницата за повеќе дизајн, достапен во боја модели се црно и бело, злато, флорални, розова срце, океанот, цвеќиња, и preemie ознака.Модел : Цвеќиња.

R

Избор на клиент