.

.

NAHANCO SW681W Круг ЦевкиU Hangrail, Бела

NAHANCO SW681W Круг ЦевкиU Hangrail, Бела

DEN 383.76
Залиха

Произведени во Кина.Slatwall U-облик на круг цевки hangrails - 23"w x 12"Д бела висат железница.Дизајниран за употреба на slatwall панели, gondolas, кули или merchandisers да се одржи повеќе облека на закачалки.Пакет Димензии : 11.9 L x 59.9 H x40.6 W(сантиметри).Slatwall U-облик на круг цевки парапети - 23 инчен W x 12 инчи D бела hangrail.Дизајниран за употреба на slatwall панели, gondolas, кули или merchandisers да се одржи повеќе облека на закачалки.Направени од 1-1/4 инчен круг цевки.Исто така, достапен во црна или хром.

R

Избор на клиент