.

.

72-Инчен Камерата/Телефон Tripod, Алуминиум Tripod Патување Monopod Полна Големина за dslr фото со 2 Брзо Ослободување Плочи,Универзален Телефон Планината и Удобен за Носење Ид?

72-Инчен Камерата/Телефон Tripod, Алуминиум Tripod Патување Monopod Полна Големина за dslr фото со 2 Брзо Ослободување

DEN 688.56
Залиха

ЕВОЛУИРАЛЕ : 2021 НОВАТА верзија tripod онлајн.Подебели алуминиумска конструкција нозе обезбеди стабилност на нерамни површини за свежи, јасни слики.Стабилна tripod е способен за поддршка до 9 lb на тежината на преносливата 3.97 lb.РАЗНОВРСНА : Планината на различни уреди од паметен телефон (телефон tripod планината вклучени), точка-и-пука, mirrorless и средни dslr фото апарати плус трепка, видео светла или било кој уред со стандардна ¼ "-20 планината. 2 брзо ослободување плочи се направи за еден брз и лесен за подесување.ФУНКЦИЈА БОГАТА : 4 различна висина нивоа од 21"-72" кои можат да бидат прилагодени за која е многу корисна.Три-начин, пан-и-навалите главата може да се ротира 360°, и навалена 90° наназад или нанапред.Совршен за снимање во вертикален или хоризонтален режим за Face Time, livestreaming и selfies.TRIPOD & MONOPOD СПОСОБНОСТ : целиот центар колона е отстранета од tripod и, е способен за проширување во самостојна monopod или selfie стап во секунди ќе се протега до 65".Голем дел да се запознаат со фотографија .ТУРИСТИЧКИ ПРИДРУЖНИК : Лесен и компактен се вклопува во соба да патуваат низ целиот свет.Монтажни топката главата создава бескрајни можности на вашиот пат.Препорачуваме оваа tripod со носење на сите ви outdoorsy луѓе, фотограф, и ловци.Нашите грижете се-бесплатен 24-месечен гарантен и пријателски услуги на клиентите се тука за вас.КАРАКТЕРИСТИКИ : Совршен за областа, студио, образовни или индустриски апликации Направен од Лесен алуминиум што се обезбедува стабилна поддршка за камерата Изграден за стабилност дека можете да бидете сигурни да се земе прецизни слики без blur Целосна поддршка на системот за вашиот SLR камера со леќа, и/или со dslr фото објектив Дизајниран да биде лесен, преносни и стабилна за било која и секоја прилика 360 степени хоризонтална и 90 степен на вертикална вртливата со 3-начин главата Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди) Целосно прилагодлива висина : 21"-72"(H) торбичката вклучени Трајни флип нога locks SPECIFICATIONS : Модел : MH1 Боја : Црна Материјал : Висока густина алуминиум и комерцијален ABS Пластика Max Капацитет : 9lbs / 4.1 kg Max Висина : 72 во / 1820 mm Min Висина : 21 во / 533 мм Складирање Должина : 22.4 во / 570 милиметри Макс Висина конвертира во Monopod : 65 во / 1651 мм Број на Нога Делови : 4 PACKAGE СОДРЖИНА : 1 x JOILCAN 72" Tripod 1 x Носење 2 x Брзо Ослободување Плочи (вклучува QR плоча на tripod) 1 x англиски јазик Прирачник 1 x Phone Tripod Планината.

R

Избор на клиент